Imprezy firmowe

Proponujemy Państwu całodniowe wycieczki w najpiękniejsze miejsca Tatr Polskich
i Słowackich. Organizujemy również wyprawy dla miłośników trekkingu, wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej z najbardziej doświadczonymi przewodnikami. Zimą zapraszamy na freeride (narty i snowboard) w niedostępnych i nieznanych partiach gór pod opieką najlepszych zawodników w kraju. Zorganizujemy również dla Państwa naukę jazdy na nartach i snowboardzie prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów na stokach Nosala, Szymoszkowej, Gubałówki i Kasprowego Wierchu. Zapraszamy również do wzięcia udziału w zbójnickim kuligu – podczas podróży możecie się Państwo spodziewać napadu zbójników, będziecie mieli także okazję piec barana i pić wino w zbójnickiej kryjówce. Zabierzemy Państwa na niezapomniany spływ Dunajcem połączony z łowieniem pstrąga, grillem i zwiedzaniem nawiedzonego zamku w Nidzicy. Amatorom sportów ekstremalnych zapewniamy między innymi paragliding oraz wyprawy psimi zaprzęgami i skuterami śnieżnymi.

Wieczorami zorganizujemy dla Państwa zamknięte imprezy w najstarszym polskim klubie muzycznym – Dworzec Tatrzański. Zaprosimy Państwa również na wyjątkową kolację z aktorami zakopiańskiego Teatru Witkacego.

Wszystkie te atrakcje sprawią, że każda konferencja i szkolenie, które zorganizujecie Państwo w pensjonacie „Szarotka” lub w klubie Dworzec Tatrzański będzie zawsze udanym wydarzeniem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Grupom proponujemy atrakcyjne rabaty.